Ulubione produkty
Koszyk jest pusty
VTMTOYS PL sp. z o.o.

Reklamacje

Dział reklamacji:

TOMTOYS LIMITED org. sl. 

Wojska Polskiego 15A

59-921 Porajow

 

Mail: info@toys-zabawki.pl


1/ Uszkodzenie towaru w transporcie

Jeśli przesyłka jest widocznie wszkodzona, prosimy nie odbierać paczki lub otworzyć ją przy obecności kuriera, a następnie spisać z nim protokół reklamacyjny.

 

Jeśli opakowanie nie było uszkodzone, ale towar w środku został uszkodzony w transporcie, prosimy o natychmiastowy kontakt na dział reklamacji. Polecamy wszystkie reklamacje zgłaszać pisemnie a jako załącznik dodać zdjęcie reklamowanego produktu. Reklamację należy zgłosić najpóźniej do 3 dnia po otrzymaniu towaru.

 

2/ Reklamacja towaru w czasie gwarancji

Relamacje należy zgłosić na dział reklamacji (polecamy pisemnie), zawsze należy dołączyć opis uszkodzenia oraz numer dokumentu zakupu, który był wystawiony przy zamówieniu.

Sprzedający wyda kupującemu potwierdzenie o przyjęciu reklamacji, które będzie przesłane kupującemy na mail, który podany został w zamówieniu, lub z którego przyjdzie reklamacja.

Zgodnie z prawem reklamacji Spółka ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 (czternaście) dni i powiadomi Klienta o sposobie dalszego postępowania.

Reklamowany towar prosimy zasłać na adres TOMTOYS LIMITED org.sl., Wojska Polskiego 15A, 599 21 Porajow.

Poniesione koszty za wysyłkę będą wypłacone kupujacemyu w przypadku uznania reklamacji, oraz jeśli kupujący dołoży do towaru dokument potwierdzający kwotę wysyłki.

 

VTMTOYS PL sp. z o.o.
Dostawa do dwóch dni roboczych
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Z nami zaoszczędzisz!
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Logowanie
E-Mail
Hasło

Zapomniałem hasła: [ Kliknij tutaj ]

Potwierdzenie