Ulubione produkty
Koszyk jest pusty
VTMTOYS PL sp. z o.o.

Ochrona danych osobowych


Klient wyraża zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych podanych przez niego w procesie rejestracji konta oraz w procesie korzystania ze Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych może uniemożliwiać świadczenie przez Spółkę usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie przez Klienta zakupów.

Dane osobowe przetwarzane są przez Spółkę, tj. spółkę pod TOMTOYS LIMITED org. sl., Korunní 1039, 251 68 Kamenice, Republice czeskiej.

Spółka przetwarza dane osobowe w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania z Klientem i wykonywania umów sprzedaży produktów zamówionych przez Klienta, a w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody, również w celach marketingowych, w tym w szczególności w celu przesyłania Klientowi informacji handlowych drogą elektroniczną.

Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe mogą być poprawiane lub usuwane po zalogowaniu się na konto Klienta.

Klient oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są danymi Klienta.

VTMTOYS PL sp. z o.o.
Dostawa do dwóch dni roboczych
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Z nami zaoszczędzisz!
VTMTOYS PL sp. z o.o.
Logowanie
E-Mail
Hasło

Zapomniałem hasła: [ Kliknij tutaj ]

Potwierdzenie